Waffle Garden

Belgické vafle. Zná je doslova celý svět. Celý svět kromě… Belgičanů. Ti totiž rozlišují primárně dva druhy. Jeden pochází z města Lutychu (Liege). Pečou se z těsta, které obsahuje perličky speciálního cukru, který se při pečení roztápí a na povrchu lehce karamelizuje. Druhým nejobvyklejším typem jsou vafle bruselské. Podávají se bohatě zdobené ovocem, jogurtem, šlehačkou, čokoládou… Možnosti jsou neomezené.
Za pět let života naší rodiny v Belgii jsme si ty pravé, nefalšované vafle zamilovali a rozhodli jsme se podělit se o tento gurmánský zážitek s všemi doma v České republice.
Na tomto festivalu vám však chceme zprostředkovat relativní novinku – vafle na špejli. Objevily se v Belgii před několika lety a rychle získávají na oblibě. Jednak pro jejich skvělou chuť a atraktivní vzhled, ale taky pro praktičnost jako'street food'.
Řídíme se pravidlem, že 'street food' nesmí být žádným kompromisem. Jak z hlediska použitých surovin a výrobního procesu, tak i kvality poskytovaných služeb. A naše pravidlo důsledně dodržujeme.

waffle-garden-06
waffle-garden-07
waffle-garden-01
waffle-garden-04
waffle-garden-05
waffle-garden-02
waffle-garden-03